
Захопливі професії УЛА Звірята-артисти 60 наліпок Олена Собчук
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175442562
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Захопливі професії - Звірята-артисти Олена Собчук
На сторінках цієї книжки малюк не лише познайомиться із кумедними звірятами, а й відкриє для себе дивовижний світ творчих професій: від актриси й балерини до фокусника й музиканта. Користуючись наліпками й зразком, дитина має вдягнути тваринок відповідно до їхніх занять, а також доклеїти предмети, якими вони користуються під час роботи. Симпатичні кумедні звірята обов’язково сподобаються малюкові, а яскраві наліпки-вдягалки не лише забезпечать цікаве й пізнавальне дозвілля, а й допоможуть розвинути дрібну моторику, увагу та логічне мислення.
- Видання призначене для спільної роботи дорослих із дітьми дошкільного віку.
Захопливі професії УЛА Звірята-артисти 60 наліпок Олена Собчук видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-544-256-2 |
| Вес | 110 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Елена Собчук |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкiльний |
| Год издания | 2024 |
| Краткое описание | Захопливі професії - Звірята-артисти Олена СобчукНа сторінках цієї книжки малюк не лише познайомиться із кумедними звіря |
| Серия | Захопливі професії |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х305 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


