
Збірка дитячих віршів АССА Сонечка в ситі Олександра Ковальова
240 ₴
- В наличии
- Код: 9786178229672
- +380 (66) 292-54-64
Сонечка в ситі. Збірка дитячих віршів. Олександра Ковальова
Ця книжка - збірка дуже тендітних римованих замальовок про наш чудовий світ. Про потужну чарівливу силу природи, її створінь і явища і, найголовніше, про любов. Саме так, бо любов’ю ця збірочка пронизана від першого слова до останнього штриха ілюстрації.
А ще ця книжка - потужна зброя проти смутку і нудьги. Кожен ранок вона перетворить на радісний і цікавий, день - на веселий та пізнавальний, а вечір - на теплий і казковий. Адже місяць тут їздить на самокаті, вітерець гуляє босоніж, а бедрик ворожить на добро. Долучіться до віршованої магії природи разом із дітьми! Гортаючи сторінки, малюки довідаються чимало цікавого, а дорослі отримають позитивні емоції від спілкування з дитиною і радісний післясмак.
Чому варто прочитати:
Сонячні, легкі й наповнені любов’ю вірші Олександри Прокопівни, мабуть, і не є «віршами для дітей» у класичному розумінні. Бо де закінчується дитяче сприйняття найважливішого і головного, де настає край нашому зачудуванню найпростішим і найпотаємнішим - сонцем, травою, птахами, деревами? І чому ми з віком втрачаємо цю здатність розуміти мову комах і тварин? І чи дійсно втрачаємо, чи лише приховуємо за вдаваною дорослістю свою вразливість? Книжка «Сонечка в ситі» саме про неприховану щирість, про вміння любити цей світ - легко й просто, якось по-сковородинівськи, про здатність відчувати радість, про потребу слухати, співати й танцювати. «Бо кожен, хто танцює, той росте». Сергій Жадан
Автор:
Олександра Ковальова - українська поетеса та перекладачка, членкиня Національної спілки письменників України.
Поезії Олександри публікувались у перекладах англійською, молдовською, німецькою мовами. Авторка поетичних збірок «Степові озера», «Обрії», «На два голоси», «На два голоси», книги для дітей «Абетка доброти».
Збірка дитячих віршів АССА Сонечка в ситі Олександра Ковальова видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-8229-67-2 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2023 |
| Жанр | Поэзия |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 64 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Олександра Ковальова |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Сонечка в ситі. Збірка дитячих віршів. Олександра КовальоваЦя книжка - збірка дуже тендітних римованих замальовок про на |
| Тип | книга для читання |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 155х220 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 240 ₴


