
Книга Досліджуй! Вище і вище і вище на дереві З віконцями Ранок Андрусяк І.М
75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170961365
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вище і вище і вище на дереві. З віконцями. Досліджуй! Андрусяк І.М.
Разом з головними героями книжок ми досліджуємо їхні домівки. Піднімаємось вище і вище на дерево та у небо, або занурюємось нижче і нижче у шари грунту та моря.
Книга Досліджуй! Вище і вище і вище на дереві З віконцями Ранок Андрусяк І.М. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170961365 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2020 |
| Жанр | Поэзия |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Андрусяк І.М |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2-4 роки |
| Краткое описание | Вище і вище і вище на дереві. З віконцями. Досліджуй! Андрусяк І.М.Разом з головними героями книжок ми досліджуємо їхні |
| Серия | Досліджуй |
| Тип | книга |
| Формат, розмір | 120х200 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 75 ₴




