
Цікаві саморобки Зимова казка Підручники та посібники Готуємося до свята
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660742451
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Готуємося до свята. Цікаві саморобки “Зимова казка”
Любі друзі!
Наближаються улюблені всіма свята – Різдво та Новий рік
Святкову атмосферу в домі доповнять вироби, виготовлені власноруч. Створені зі старанням, творчістю та фантазією, вони подарують радість, тепло та затишок.
У цьому альбомі подано зображення, викрійки та розгортки цікавих саморобок і схеми, фото та опис послідовності їх виготовлення.
Це допоможе самостійно й легко виготовити саморобки, а робота над їх створенням принесе радість і задоволення.
Веселих свят і творчого натхнення!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика | Творчество. Рукоделие |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Количество страниц | 24 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 9789660742451 |
| Вес | 100 г |
| Формат | |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 135 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2023 |
| Тип | аплікації, саморобки |
| Серия | Готуємося до свята |
| Автор | Демчак С., Чернявська Т |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Краткое описание | Готуємося до свята. Цікаві саморобки “Зимова казка”Любі друзі!Наближаються улюблені всіма свята – Різдво та Новий рікСвя |
| Язык | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴




