
Маляка і Навіжений дракон. Книга 2 Школа Дерманський О.С
255 ₴
- В наличии
- Код: 9789664298404
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маляка і Навіжений дракон. Книга 2. Дерманський О.С.
У цій книзі тривають неймовірні пригоди Маляки та її друзів — Драґо й Пиптика. Перед ними постало нелегке завдання: як подолати велетенського Навіженого дракона, який… ковтає бабусь? Насамперед треба виступити проти нього гуртом, вигадати щось хитромудре й застосувати всю сміливість. Тож гайда на допомогу — і перемога не забариться!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Фентези |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердый переплет |
| Количество страниц | 160 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 9789664298404 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книга |
| Возраст | 9-12 років |
| Серия | Маляка |
| Автор | Дерманський О.С |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 150х205 мм |
| Видавництво | Школа |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | Маляка і Навіжений дракон. Книга 2. Дерманський О.С.У цій книзі тривають неймовірні пригоди Маляки та її друзів — Драґо |
| Язык | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 255 ₴





