
Новорічні пригоди. Наліпки - одягалки. У космосі Торсiнг Чхайло
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175241882
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Новорічні пригоди. Наліпки - одягалки. У космосі. Чхайло О. М.
У книзі "У космосі" на малюка очікують яскраві наліпки у вигляді зимового одягу, аксесуарів. На сторінках книги дитина зустріне персонажів, до яких треба підібрати наліпки, тобто одягнути їх. Кожен розворот - то невеличка зимова пригода, у яку потрапили маленькі герої.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175241882 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2023 |
| Тип | Книга з наліпками |
| Возраст | 3+ |
| Серия | Новорічні пригоди |
| Автор | Чхайло О. М |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х205 мм |
| Видавництво | Торсiнг |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Новорічні пригоди. Наліпки - одягалки. У космосі. Чхайло О. М.У книзі "У космосі" на малюка очікують яскраві наліпки у в |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴




