
Першокласна підготовка до школи УЛА Математика. Віднімання Сіліч С. О
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175442517
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Першокласна підготовка до школи — Математика. Віднімання. Сіліч С. О.
На сторінках книжки «Математика. Віднімання» дитина потренується обчислювати приклади на віднімання в межах 20, записувати числові вирази за малюнками та ілюструвати приклади. Видання містить цікаві ігрові завдання, виконання яких потребує використання наліпок, малювання чи запис відповідей, що розвине дрібну моторику, потренує пам’ять та уяву, розвине логічне мислення та увагу. Прості завдання в цікавому оформленні стимулюватимуть до пізнання і вивчення матеріалу, необхідного для дошкільняти.
- Видання призначене для дітей старшого дошкільного віку та їхніх батьків.
Першокласна підготовка до школи УЛА Математика. Віднімання Сіліч С. О. видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-544-251-7 |
| Вес | 200 г |
| Изучение языка | Украинский |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Математика |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 28 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | старший дошкільний |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Першокласна підготовка до школи — Математика. Віднімання. Сіліч С. О.На сторінках книжки «Математика. Віднімання» дитина |
| Серия | Першокласна підготовка до школи |
| Тип | Зошит-практикум |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210×280 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


