
НУШ Хрестоматія для позакласного читання Ранок Читаємо в класі та вдома 4 клас Джежелей, Ємець
100 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170938138
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Читаємо в класі та вдома. 4 клас. Хрестоматія для позакласного читання. Джежелей О.В. Ємець А.А. Коваленко О.М.
Хрестоматія спрямована на забезпечення навчальним матеріалом уроків позакласного читання й організацію змістовного дозвілля молодших школярів.
У посібнику вміщено твори для дітей — оповідання, вірші, казки, повісті відомих українських та зарубіжних письменників. Додано практичні завдання і поради, спрямовані на формування в учнів читацької культури та інтересу до книги.
Літературний матеріал згруповано за тематичними блоками, його зміст відповідає вимогам чинної навчальної програми.
- Хрестоматія призначена для учнів початкових класів, учителів, батьків.
НУШ Хрестоматія для позакласного читання Ранок Читаємо в класі та вдома 4 клас Джежелей, Ємець видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170938138 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Джежелей О.В. Ємець А.А. Коваленко О.М |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Читаємо в класі та вдома. 4 клас. Хрестоматія для позакласного читання. Джежелей О.В. Ємець А.А. Коваленко О.М.Хрест |
| Серия | Читаємо в класі та вдома |
| Тип | Хрестоматія |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 146х210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴


