
Книжка-активіті Святонаближаріум. Різдво Булгакова Г.К. Ранок
400 ₴
- В наличии
- Код: 9786170972354
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Святонаближаріум. Різдво. Булгакова Г.К.
У серії "Святонаближаріум" новинка - книжка-активіті про різдвяні свята. Багато цікавих фактів про святкування улюбленого свята, опис традицій та героїв різних країн, завдання, ігри, трафарети та наліпки - у "Святонаближаріумі" є усе для змістовного очікування Різдва. Ідеальний подарунок до дня Святого Миколая.
Книжка-активіті Святонаближаріум. Різдво Булгакова Г.К. Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170972354 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2021 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 64 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Булгакова Г.К |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5-10 років |
| Краткое описание | Святонаближаріум. Різдво. Булгакова Г.К.У серії "Святонаближаріум" новинка - книжка-активіті про різдвяні свята. Багат |
| Серия | Святонаближаріум |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х290 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴


