
Книжка-активіті Мій новий рік. Новорічний нотатник Булгакова Г.К. Ранок
400 ₴
- В наличии
- Код: 9786170966377
- +380 (66) 292-54-64
Мій новий рік. Новорічний нотатник Булгакова Г.К.
Ця книга розповідає про дивовижних персонажів, що приносять подарунки дітям, і про традиції відзначання Нового року в різних країнах. У ній є завдання-активіті, трафарети й декоративний папір, а найголовніше – багато місця для нотаток. Наприкінці книги на дітей чекає новорічна гра й безліч наліпок, що допоможуть створити святковий настрій на весь рік.
У нотатнику:
Розмальовки та малювалки
У книзі є безліч сторінок, де треба розфарбовувати готові малюнки. А є й такі завданні, де самим потрібно малювати. Використовуйте трафарети, щоб пришвидшити роботу!
Трафарети
Швидко створюйте гарні картинки за допомогою трафаретів. А якщо обвести їх на декоративному папері й вирізати, можна робити чудові аплікації!
Наліпки
Використовуйте наліпки, щоб виконувати завдання або просто прикрашайте ними все довкола.
Завдання й головоломки
Деякі завдання змусять вас добряче помізкувати.
Декоративний папір
Прикрашайте ним листівки, малюнки, подарунки та будь-що інше.
Беріть книгу із собою в подорож, розважайтеся з друзями на канікулах, несіть до школи... Робіть з нею все, що заманеться, а коли закінчите - збережіть до наступного Нового року, бо в ній збереться чимало корисної інформації.
Книжка-активіті Мій новий рік. Новорічний нотатник Булгакова Г.К. Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170966377 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 84 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Булгакова Г.К |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5-10 років |
| Краткое описание | Мій новий рік. Новорічний нотатник Булгакова Г.К.Ця книга розповідає про дивовижних персонажів, що приносять подарунки д |
| Серия | Святонаближаріум |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 245х340 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 400 ₴


