
Книжка-активіті Святонаближаріум. День народження Булгакова Г.К. Ранок
450 ₴
- В наличии
- Код: 9786170972361
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Святонаближаріум. День народження. Булгакова Г.К.
Книжка-активіті «День народження» серії «Святонаближаріум» допоможе підготуватися до найособливішого свята. Тут є тематичні творчі завдання, що розважать дитину напередодні, під час та навіть після дня народження. Також у книжці є безліч наліпок, трафаретів і декоративного паперу для прикрас. А найважливіше – тут ховається святковий настрій! Це чудовий подарунок іменинникові, який полюбляє влаштовувати свята власноруч.
Книжка-активіті Святонаближаріум. День народження Булгакова Г.К. Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170972361 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2021 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 80 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 315 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Булгакова Г.К |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5-10 років |
| Краткое описание | Святонаближаріум. День народження. Булгакова Г.К.Книжка-активіті «День народження» серії «Святонаближаріум» допоможе під |
| Серия | Святонаближаріум |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 235х315 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴


