
Граматичний практикум Ранок Німецька мова ІІІ рівень 10-11 класи Бєлозьорова, Корінь
305 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170911339
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Німецька мова. Граматичний практикум. ІІІ рівень. 10-11 класи. Бєлозьорова О.М. Корінь С.М.
Граматичний практикум містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть зрозуміти та сформулювати правила німецької граматики, і тести з ключами для самоконтролю.
Посібник укладений відповідно до чинної програми з іноземних мов, з урахуванням вікових особливостей учнів. Він сприятиме більш повному опрацюванню граматичного матеріалу учнями в школі та вдома.
- Для учнів 10—11 класів закладів загальної середньої освіти незалежно від їхнього профілю, вчителів німецької мови та всіх, хто вивчає німецьку.
Граматичний практикум Ранок Німецька мова ІІІ рівень 10-11 класи Бєлозьорова, Корінь видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170911339 |
| Вес | 500 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 320 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип поверхности бумаги | Полуглянцевая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Старшая школа (10-12 класс) |
| Язык издания | Немецкий |
| Формат | |
| Длина | 14 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бєлозьорова О.М. Корінь С.М |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 10-11 класи |
| Краткое описание | Німецька мова. Граматичний практикум. ІІІ рівень. 10-11 класи. Бєлозьорова О.М. Корінь С.М.Граматичний практикум містить |
| Серия | Граматичний практикум |
| Тип | Збірник завдань і задач |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 145х215 мм |
| Язык | німецька |
Информация для заказа
- Цена: 305 ₴


