
Тести-квести УЛА Скарби піратів 40 наліпок Сікора
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175442449
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тести-квести — Скарби піратів. Сікора Ю. О.
На сторінках цієї книжки на дитину чекає захоплива квест-історія «Скарби піратів». Ваш маленький дослідник відчує себе справжнім піратом, адже в пошуках скарбів йому доведеться подолати шлях, сповнений пригод і випробувань. Під час пошуків дитині потрібно буде проявити кмітливість, спостережливість, розум і винахідливість, щоб впоратися з квестом. На дитину чекає ланцюжок тестів і логічних завдань, кінцева мета яких — знайти піратські скарби й зібрати з наліпок їхнє зображення.
- Видання призначене для спільної роботи дорослих із дітьми молодшого шкільного віку.
Тести-квести УЛА Скарби піратів 40 наліпок Сікора видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175442449 |
| Вес | 89 г |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкiльний |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Тести-квести — Скарби піратів. Сікора Ю. О.На сторінках цієї книжки на дитину чекає захоплива квест-історія «Скарби піра |
| Серия | Тести-квести |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х280 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


