
НУШ Тренувальник Пiдручники i посiбники Математика 4 клас Козак, Корчевська
50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660742314
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тренувальник. Математика. 4 клас. Козак М., Корчевська О., Хребтова Н.
Посібник містить завдання з математики, виконання яких допоможе третьокласникам удосконалити обчислювальні навички та закріпити вміння розвʼязувати програмові задачі.
До всіх вправ додаються відповіді, призначені вчителю (батькам) для швидкої перевірки правильності виконання завдань.
- Посібник призначений для учнів, вчителів, вихователів груп продовженого дня та батьків.
Мета посібників «Тренувальник з математики» — удосконалити обчислювальні навички учнів та їх уміння розвʼязувати рівняння і задачі.
Доступні пояснення, зразки розвʼязання та вкладка-відповіді до всіх завдань — це те, що неодмінно допоможе в навчанні онлайн та на канікулах.
НУШ Тренувальник Пiдручники i посiбники Математика 4 клас Козак, Корчевська видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660742314 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Практикум |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 43 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Козак М., Корчевська О., Хребтова Н |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Тренувальник. Математика. 4 клас. Козак М., Корчевська О., Хребтова Н.Посібник містить завдання з математики, виконання |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Тренувальник |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


