
НУШ. Робочий зошит Сиция 4 клас до підручника Бібік. Я досліджую світ. Частина 2
100 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-983-280-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зошит "НУШ. Робочий зошит 4 клас до підручника Бібік. Я досліджую світ. Частина 2" (у 2-х частинах) укладено відповідно до Типової освітньої програми початкової освіти, розробленої для 4 класу закладів загальної середньої освіти.
У ньому дібрано завдання до інтеграції наступних освітніх галузей: природнича, мовно-літературна, математична, інформатична, технологічна, громадянська та історична, соціальна та здоров’язбережувальна.
Завдання зошита доповнюють зміст підручника, розширюють можливості учителя максимально застосовувати інтеграцію навчального матеріалу в межах програми. Кількість завдань варіюється, залежно від теми, складності її опанування четверокласниками та обсягу навчального матеріалу, який є у підручнику.
НУШ. Робочий зошит Сиция 4 клас до підручника Бібік. Я досліджую світ. Частина 2 видавництва Сиция можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Сиция |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-983-280-1 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гущина Н.І |
| Видавництво | Сиция |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Зошит "НУШ. Робочий зошит 4 клас до підручника Бібік. Я досліджую світ. Частина 2" (у 2-х частинах) укладено відповідно |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А4 (20*26 см) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴


