
НУШ Бліцконтроль знань Богдан Математика 1 клас Беденко
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789661056724
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математика. 1 клас. Бліцконтроль знань. НУШ (Беденко Марко Васильович)
Пропонований математичний “тренажер” відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та чинним підручникам.
Картка “тренажера” включає 10-20 виразів та одну задачу. На кожному уроці протягом 3 хвилин учні обчислюють вирази. Вчитель фіксує час і оцінює правильність виконання завдань, адже швидкість (поряд із правильністю) характеризує рівень оволодіння обчислювальними навичками учнів. Хто виконав обчислення швидше — розв’язує задачу і розмальовує малюнок.
- Даний посібник можна використовувати і для роботи вдома.
НУШ Бліцконтроль знань Богдан Математика 1 клас Беденко видавництва Богдан можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Богдан |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-10-5672-4 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Б/У |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 10 см |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Беденко Марко Васильович |
| Видавництво | Богдан |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Математика. 1 клас. Бліцконтроль знань. НУШ (Беденко Марко Васильович)Пропонований математичний “тренажер” відповідає Де |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | контроль знань |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 100х165 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


