
Віммельбух Ранок Отто на канікулах. Двостороння книга
220 ₴
- В наличии
- Код: 9786170959812
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Отто на канікулах. Двостороння книга. Віммельбух
Найособливіше в цій книзі те, що вона двостороння: її можна читати догори дриґом і задом наперед! Дитині неодмінно сподобається цей додатковий ігровий момент! Гортаючи цей неймовірний вімельбух, вона подорожуватиме різними країнами разом із котиком Отто та його татком. Погляньте на сторінки цієї книги: на них слова й малюнки, думки й жарти переплетені між собою. Саме за стильні незвичайні ілюстрації та несподіваний гумор батьки й діти по всьому світі люблять книги Тома Шампа.
Віммельбух Ранок Отто на канікулах. Двостороння книга видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170959812 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2020 |
| Жанр | Рассказ |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 36 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 335 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Том Шамп |
| Вес | 560 г |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5-7 років |
| Краткое описание | Отто на канікулах. Двостороння книга. ВіммельбухНайособливіше в цій книзі те, що вона двостороння: її можна читати догор |
| Тип | Книга-вімельбух |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 240х320 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴


