
Віммельбух Ранок Отто великий, Отто маленький
300 ₴
- В наличии
- Код: 9786170959805
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Отто великий, Отто маленький. Віммельбух
Гортаючи цей неймовірний вімельбух, дитина подорожуватиме разом із котиком Отто та його татком й одночасно вивчить понад 101 протилежність. Погляньте на сторінки цієї книги: на них слова й малюнки, думки й жарти переплетені між собою. Саме за стильні незвичайні ілюстрації та несподіваний гумор батьки й діти по всьому світі люблять книги Тома Шампа.
Віммельбух Ранок Отто великий, Отто маленький видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170959805 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2020 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Том Шамп |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5-7 років |
| Краткое описание | Отто великий, Отто маленький. ВіммельбухГортаючи цей неймовірний вімельбух, дитина подорожуватиме разом із котиком Отто |
| Тип | Книга-вімельбух |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 300х320 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴





