
Книга Дві білки і шишка з гілки Ранок Маленькі історії про чудеса та дружбу Рейчел Брайт
380 ₴
- В наличии
- Код: 9786170977427
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дві білки і шишка з гілки. Рейчел Брайт Серія: Маленькі історії про чудеса та дружбу
Дві жадібні білки Ельвіра і Мері поклали око на справжній скарб — останню цієї осені кедрову шишку. Ого-го! Починається Велике Змагання! Поки шишка шалено стрибає по лісу, білки мчать за нею між деревами, через валуни, вниз по річці і — прямо до краю водоспаду! Взаємодопомога — єдине, що врятує білок...
Книга Дві білки і шишка з гілки Ранок Маленькі історії про чудеса та дружбу Рейчел Брайт видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170977427 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2022 |
| Жанр | Рассказ |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Рейчел Брайт |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3-5 років |
| Краткое описание | Дві білки і шишка з гілки. Рейчел Брайт Серія: Маленькі історії про чудеса та дружбуДві жадібні білки Ельвіра і Мері пок |
| Серия | Маленькі історії про чудеса та дружбу |
| Тип | Книга-вімельбух |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 235х290 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴





