
Фарбований лис та інші казки Ранок Письменники - дітям Франко І.Я
250 ₴
- В наличии
- Код: 9786170914828
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фарбований лис та інші казки. Серія: Письменники - дітям. Франко І.Я.
Чому діти так люблять казки? Напевне, тому, що вони захоплюють малечу своїм чарівним світом, незвичайними героями і невмирущою вірою в перемогу добра. Саме такі, захоплюючі казки написав для дітей видатний український письменник Іван Франко. Автор не тільки розважає своїх маленьких читачів, але й ненав’язливо, непомітно повчає їх. Герої казок Івана Франка — тварини, що живуть і діють майже як люди.
Фарбований лис та інші казки Ранок Письменники - дітям Франко І.Я. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170914828 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2022 |
| Жанр | Сказка |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 60 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Франко І.Я |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3-6 років |
| Краткое описание | Фарбований лис та інші казки. Серія: Письменники - дітям. Франко І.Я.Чому діти так люблять казки? Напевне, тому, що вони |
| Серия | Письменники — дітям |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 205х220 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴


