
Казки, оповідання та віршики. Жовтий гостинець. Ранок Письменники - дітям
250 ₴
- В наличии
- Код: 9786170917379
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жовтий гостинець. Казки, оповідання та віршики. Серія: Письменники - дітям.
Якщо у вашій родині підростає маля, ви напевно читаєте йому вголос. У цій книжці зібрані кращі твори українських письменників, які побачили світ на сторінках журналу «Малятко»: цікаві казочки, повчальні оповідання, віршики, що легко запам’ятовуються. Читайте дитині частіше, плекайте в ній любов до рідної землі і людей, що на ній живуть, до живої природи і батьківської мови. А «Жовтий гостинець» вам у цьому допоможе.
Казки, оповідання та віршики. Жовтий гостинець. Ранок Письменники - дітям видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170917379 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2020 |
| Жанр | Сказка |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 60 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Цвет | Желтый |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3-6 років |
| Краткое описание | Жовтий гостинець. Казки, оповідання та віршики. Серія: Письменники - дітям.Якщо у вашій родині підростає маля, ви напевн |
| Серия | Письменники — дітям |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 205х220 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴





