
Дім. Книжки про важливе Ранок Тихозора К
350 ₴
- В наличии
- Код: 9786170980373
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дім. Книжки про важливе. Тихозора К.
Ця книга розповідає історію хлопчика, який був вимушений полишити свій дім, зруйнований через початок повномасштабного вторгнення росії в Україну. Оповідь ведеться від імені хлопчика й описує його відчуття дорогою до безпечного місця -- іншої країни. Чи стаєш ти бездомним, якщо твій дім зруйновано? Що таке дім і де його шукати, якщо зненацька втратив? У кінці книги ми дізнаємося, що дім завжди у твоєму серці. Малюнки до книги створив талановитий український художник Олександр Продан.
Дім. Книжки про важливе Ранок Тихозора К. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170980373 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2022 |
| Жанр | Приключения |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 36 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 285 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Тихозора К |
| Вес | 510 г |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3-5 років |
| Краткое описание | Дім. Книжки про важливе. Тихозора К.Ця книга розповідає історію хлопчика, який був вимушений полишити свій дім, зруйнова |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 255х285 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴





