
Вімельбух Що всередині? Транспорт Ранок Новіцький
350 ₴
- В наличии
- Код: 9786170977038
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Що всередині? Транспорт. Вімельбух. Новіцький А.
Що є всередині машини? Авжеж, двигун, акумулятор, паливний бак... Але в цьому вімельбусі не про те. У ньому зображені кілька сотень речей, які можна знайти всередині різноманітного спецтранспорту. Автівки, літаки й човни з цієї книжки обладнані так, щоб на них можна було рятувати життя, вивозити сміття чи навіть продавати книжки.
Вімельбух Що всередині? Транспорт Ранок Новіцький видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170977038 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2022 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Новіцький А |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5-9 років |
| Краткое описание | Що всередині? Транспорт. Вімельбух. Новіцький А.Що є всередині машини? Авжеж, двигун, акумулятор, паливний бак... Але в |
| Тип | Книга-вімельбух |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 235х315 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴


