
Книжка-картинка Ранок Справжня магія Різдва Ізабелла Палья
390 ₴
- В наличии
- Код: 9786170984333
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книжка-картинка. Справжня магія Різдва. Ізабелла Палья
Переддень Різдва, святкова метушня. Скільки всього треба встигнути! Купити подарунки, надіслати листа Санті, не завіятись у хуртовині, а ще допомогти всім, хто цього потребує. Адже саме в цьому й полягає дух Різдва — добрий, турботливий і світлий. Тепла різдвяна історія про те, як важливо мати добре серце, допомагати іншим і як усе добро зрештою повертається.
Ілюстратор - Паоло Проєтті
Перекладач - О. Ю. Барабаш
Книжка-картинка Ранок Справжня магія Різдва Ізабелла Палья видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170984333 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2023 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 315 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ізабелла Палья |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3-6 років |
| Краткое описание | Книжка-картинка. Справжня магія Різдва. Ізабелла ПальяПереддень Різдва, святкова метушня. Скільки всього треба встигнути |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 235х315 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 390 ₴





