
Книга Хочу на Марс. ШІ (штучний інтелект) Ранок
200 ₴
- В наличии
- Код: 9786170981516
- +380 (66) 292-54-64
Хочу на Марс. ШІ (штучний інтелект)
«Хочу на Марс!» - перша в Україні книга, створена за допомогою штучного інтелекту (скорочено – ШІ). Ми вирішили випробувати можливості штучного розуму та перевірити, чи може він замінити вже зараз чи в найближчому майбутньому спеціалістів, які працюють над створенням книги, а саме, авторів та художників.
Для книги-експерименту ми обрали фантастичну тематику (ще не так давно сам ШІ був фантастикою) – колонізацію людьми Марсу. Ми уявили героя – дитину у віці 5-6 років. Попереду – велике майбутнє, та вже зараз глибини космосу надихають героя на пошуки нових місць для життя людей. Тож чом би не полетіти на Марс та не стати його колонізатором? А що для цього потрібно? Ми сформулювали декілька запитань, зробили запит на ілюстрацію – і перед вам результат роботи ШІ та незначного втручання людини.
Книга «Хочу на Марс!» це яскраве та захопливе читання про космос і унікальне колекційне видання, адже надрукувана книга обмеженим накладом.
Книга Хочу на Марс. ШІ (штучний інтелект) Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170981516 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 24 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | ШІ (штучний інтелект) |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5-8 рокiв |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Хочу на Марс. ШІ (штучний інтелект)«Хочу на Марс!» - перша в Україні книга, створена за допомогою штучного інтелекту (ск |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 215х215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 200 ₴


