
Перші слова Погода. Сонячно чи хмарно? Ранок Читілова Л
225 ₴
- В наличии
- Код: 9789667511531
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Погода. Сонячно чи хмарно? Серія: Перші слова. Читілова Л.
Яскраві книжки-картонки, що підходять навіть для найменших дітлахів! Сьогодні хмарно чи сонячно? Падає град або дощ? Із цією книжкою ваша дитина вивчить слова для опису погоди. На додачу можна простежити за лисичкою на сторінках і подивитись, як на неї впливає різна погода.
А ще на сторінках серії є отвори та приклеєні об’ємні елементи простих форм, які буде так цікаво мацати маленькими пальчиками!
Купуйте «Перші слова» і подбайте про розвиток малюка вже від самого народження.
Перші слова Погода. Сонячно чи хмарно? Ранок Читілова Л. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789667511531 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Твердая |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Читілова Л |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 0-3 роки |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Погода. Сонячно чи хмарно? Серія: Перші слова. Читілова Л.Яскраві книжки-картонки, що підходять навіть для найменших діт |
| Серия | Перші слова |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 160х160 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴




