
Ніжні книжки. Крок за кроком Ранок Гвідо Ван Генехтен
250 ₴
- В наличии
- Код: 9786170980885
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крок за кроком Серія: Ніжні книжки. Гвідо Ван Генехтен
Найлагідніші книжки для наймолодших дітлахів Як висловити малюкові турботу й любов? Обіймаючи його, говорячи лагідні слова, усміхаючись і проводячи час разом. І «Ніжні книжки» стануть чудовими помічницями в цьому! Ласкаві слова, милі ілюстрації та піклування — все це є на сторінках серії.
Книжка «Крок за кроком» підкаже дитинці, як зробити свої перші кроки, а головне — подарує малечі відчуття того, що її люблять і про неї дбають. Читайте донечці або синочку «Ніжні книжки» — це чудовий спосіб поділитися з нею або ним своєю любов’ю!
Ніжні книжки. Крок за кроком Ранок Гвідо Ван Генехтен видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170980885 |
| Год издания | 2023 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 20 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книга |
| Возраст | 0-2 роки |
| Серия | Ніжні книжки |
| Автор | Гвідо Ван Генехтен |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 210х220 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Краткое описание | Крок за кроком Серія: Ніжні книжки. Гвідо Ван ГенехтенНайлагідніші книжки для наймолодших дітлахів Як висловити малюкові |
| Язык | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴




