
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 4 клас Частина 1 до підручника Волощенко
75 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660742215
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Я досліджую світ. Робочий зошит. 4 клас. У 2-х ч. Ч. 1 (до підручника О. Волощенко та ін.)
Робочий зошит із друкованою основою укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, Типової освітньої програми для 3-4 класів закладів загальної середньої освіти (2018 р.) та підручника «Я досліджую світ» О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко зі змінами відповідно до рекомендацій 2022 року. Він містить завдання, які включають програмовий матеріал природничої, соціальної та здоров’язбережувальної, громадянської та історичної освітніх галузей і призначені формувати навчальні компетентності школярів.
- Для учнів 4 класу, учителів початкової школи та батьків.
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 4 клас Частина 1 до підручника Волощенко видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660742215 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Лабащук О., Решетуха Т |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Я досліджую світ. Робочий зошит. 4 клас. У 2-х ч. Ч. 1 (до підручника О. Волощенко та ін.)Робочий зошит із друкованою ос |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 75 ₴


