
Рецепти для малюків УЛА Сніданки Моя перша кулінарна книга + наліпки-медалі
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175442401
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рецепти для малюків — Сніданки. Моя перша кулінарна книга
Книжка «Сніданки» із серії «Рецепти для малюків» допоможе дитині навчитися готувати поживні ранкові страви на щодень. У цьому виданні з урахуванням вікових можливостей дитини підібрано рецепти смачних і корисних страв: перелік інгредієнтів, покрокова інструкція з приготування та дбайливі поради від шеф-кухаря. Стимулом для роботи з рецептами стануть наліпки-медалі, а розважальним бонусом — наліпки смаколиків. Книжка буде гарним подарунком і допоможе організувати цікаве й корисне дозвілля для дитини.
Рецепти для малюків УЛА Сніданки Моя перша кулінарна книга + наліпки-медалі видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175442401 |
| Вес | 96 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкiльний |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Рецепти для малюків — Сніданки. Моя перша кулінарна книгаКнижка «Сніданки» із серії «Рецепти для малюків» допоможе дитин |
| Серия | Рецепти для малюків |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 235х220 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


