
Сценарій + розмальовка з наліпками Підручники та посібники Благословення Святого Миколая
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 2255555500507
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Благословення Святого Миколая. Сценарій + розмальовка з наліпками
Сценарій та розмальовка з наліпками - цікава, надзвичайно захоплива книжечка-розмальовка "Благословення святого Миколая.
Розмальовка дуже сподобається творчому та кмітливому малюку.
Сценарій + розмальовка з наліпками Підручники та посібники Благословення Святого Миколая видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| ISBN | 2255555500507 |
| Вес | 100 г |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 16 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Вознюк Л., Демчак О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Благословення Святого Миколая. Сценарій + розмальовка з наліпкамиСценарій та розмальовка з наліпками - цікава, надзвичай |
| Тип | Розмальовка |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


