
Історії порятунку АССА Різдвяні олені і снігова пастка. Спецвидання третє Люсі Деніелс
250 ₴
- В наличии
- Код: 9786178229450
- +380 (66) 292-54-64
Про книгу "Історії порятунку. Різдвяні олені і снігова пастка. Спецвидання третє"
Дві історії під однією обкладинкою!
Напередодні Різдва Амелія та Сем неабияк хвилюються. Ще б пак, адже цього року заплановане найпишніше святкування за всю історію. Урочиста хода із Сантою та ельфами і справжні північні олені на радість малечі! Утім свято під загрозою: Семів песик Мак отруївся, а потужні снігопади знерухомили місто й заблокували дороги, отож єдиний спосіб доправити Мака до «Ковчега» — саньми. Як на лихо, один із оленів захворів… Чи вийде в дітей вчасно доправити Мака до «Ковчега», щоб урятувати йому життя?
Подарунок — фірмовий колекційний магніт.
Чому варто читати:
Добрі та захоплюючі історії з серії «Історії порятунку» навчають дітей ставитися до тварин зі співчуттям, повагою та любов'ю. У Великобританії в цій серії видано вже понад 2 мільйони примірників книг.
Автор:
Автор всесвітньовідомої серії «Історії порятунку» — Люсі Деніелс. Це псевдонім, під яким об'єдналися кілька авторів в співпраці з ветеринарами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердый переплет |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 192 |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| ISBN | 978-617-8229-45-0 |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2023 |
| Формат | |
| Ширина | 14 мм |
| Длина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | книга для читання |
| Возраст | 7+ |
| Серия | Історії порятунку |
| Автор | Люсі Деніелс |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 138х200 мм |
| Видавництво | АССА |
| Краткое описание | Історії порятунку. Різдвяні олені і снігова пастка. Спецвидання третє. Люсі ДеніелсДві історії під однією обкладинкою!На |
| Язык | Українська |
- Цена: 250 ₴





