
Хочу бути зайчиком Школа Дітям про дітей Іван Андрусяк
250 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-429-874-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хочу бути зайчиком. Серія: Дітям про дітей. Іван Андрусяк.
Трирічна Катруся вперше йде до дитячого садочка. Їй дуже цікаво: адже там багато діточок, із якими можна погратися досхочу. Та коли відвідування садочка стає справжнім обов’язком, коли трапляються перші розчарування, прикрощі, капості й навіть конфлікти — тоді треба вперше в житті показати характер і нікому не дозволити «плювати собі в кашу»… Обов’язково прочитайте своєму дошкільняткові цю книжку, в якій напрочуд легко, правдиво й весело оповідається про перші кроки в дитячому садку, про труднощі й радощі дитячих взаємин.
- Для читання дорослими дітям дошкільного віку.
Хочу бути зайчиком Школа Дітям про дітей Іван Андрусяк видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-874-9 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2023 |
| Жанр | Сказка |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 96 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Іван Андрусяк |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 4+ |
| Краткое описание | Хочу бути зайчиком. Серія: Дітям про дітей. Іван Андрусяк.Трирічна Катруся вперше йде до дитячого садочка. Їй дуже цікав |
| Серия | Дітям про дітей |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 172 х 222 х 14 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴


