
Подарунок маленькому генію Школа Книга для читання та розвитку зв'язного мовлення Посібник для дітей 4-7 років
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-825-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Твоя перша Книга для читання та розвитку зв'язного мовлення для дітей 5-7 років. Серія: Подарунок маленькому генію. Василь Федієнко, Алла Журавльова
Сучасні вітчизняні та зарубіжні методики. Книга для діточок які навчилися читати.
Подарунок маленькому генію Школа Книга для читання та розвитку зв'язного мовлення Посібник для дітей 4-7 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-825-1 |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 48 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Василь Федієнко, Алла Журавльова |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 5-7 років |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Твоя перша Книга для читання та розвитку зв'язного мовлення для дітей 5-7 років. Серія: Подарунок маленькому генію. Васи |
| Серия | Подарунок маленькому генію |
| Тип | Посiбник для учня |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 280х200х4 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


