
НУШ Книжка для читання та розвитку мовлення 2 клас Грамота Читай! Відповідай! Міркуй! Юлія Шумейко
130 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789663499284
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книжка для читання та розвитку мовлення 2 клас. Читай! Відповідай! Міркуй! Юлія Шумейко
Навчальний посібник містить практичний матеріал з української мови та читання. Розрахований для систематичного використання не менше одного разу на тиждень під час організації індивідуальної роботи та роботи в парах чи групах за програмою «Літературна скарбниця» (авторка Ю. Шумейко). Завдання сприятимуть формуванню читацької компетентності молодших школярів, збагаченню словникового запасу й організації роботи над орфографічно правильним письмом.
НУШ Книжка для читання та розвитку мовлення 2 клас Грамота Читай! Відповідай! Міркуй! Юлія Шумейко видавництва Грамота можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Грамота |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789663499284 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шумейко Ю. М |
| Видавництво | Грамота |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Книжка для читання та розвитку мовлення 2 клас. Читай! Відповідай! Міркуй! Юлія ШумейкоНавчальний посібник містить практ |
| Серия | Читай! Відповідай! Міркуй |
| Тип | навчальний посібник |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴


