
Математика для малят 3+ Пiдручники i посiбники Робочий зошит для дітей четвертого року життя
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660729421
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математика для малят Робочий зошит для дітей від 3 років
Пропонований посібник містить завдання, спрямовані на оволодіння дітьми четвертого року життя елементарними математичними уявленнями (форма, величина, просторові ознаки, лічба в межах 5), уміння логічно міркувати, аналізувати, порівнювати, узагальнювати.
- Рекомендовано для використання на заняттях у закладах дошкільної освіти, а також для роботи батьків з дітьми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9789660729421 |
| Состояние | Новое |
| Автор | Хребтовая Н |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | дошкiльний |
| Серия | Рік за роком, крок за кроком |
| Автор | Хребтовая Н |
| Тип обкладинки | ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Краткое описание | Пропонований посібник "Математика. Робочий зошит для дітей на 4-му році життя" містить завдання, які спрямовані на оволо |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴





