
10 історій по складах. Чарівні санчата Ранок Макуліна Г
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170980083
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чарівні санчата. 10 історій по складах. Макуліна Г.
«10 історій по складах» — серія захопливих різдвяно-новорічних книг із короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах подані великим шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвивати нове вміння. Разом із цікавими зимовими історіями та добрими яскравими ілюстраціями дитина пізнаватиме навколишній світ, розвивати мислення, фантазію, почуття гумору та, звісно ж, навички читання. Видання призначене для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
10 історій по складах. Чарівні санчата Ранок Макуліна Г. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика | Обучение чтению |
| Изучение языка | Украинский |
| Язык издания | Украинский |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 16 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 9786170980083 |
| Состояние | Новое |
| Вес | 70 г |
| Год издания | 2023 |
| Формат | |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книга |
| Возраст | 5-6 рокiв |
| Серия | 10 історій по складах |
| Автор | Макуліна Г |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Краткое описание | Чарівні санчата. 10 історій по складах. Макуліна Г.«10 історій по складах» — серія захопливих різдвяно-новорічних книг і |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


