
Ниточка. Історія, що сталася напередодні Різдва Ранок Ceciлія Хейккіля
290 ₴
- В наличии
- Код: 9786170979407
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ниточка. Історія, що сталася напередодні Різдва. Ceciлія Хейккіля
Маленький котик живе в картонній коробці. Щоб не так мерзнути взимку, він цілий день гуляє містечком. А ще його зігріває червоний вовняний светр. Якось, гуляючи напередодні Різдва, котик не помітив, що на светрі висмикнулася петелька і за ним тяглася ниточка, аж доки розпустився весь светр… Що ж тепер робити? Невже котик мерзнутиме і ніхто йому не допоможе?
Проста, атмосферна, захоплююча історія з різдвяним настроєм, затишні та чарівні ілюстрації. Подарункове оформлення.
Ниточка. Історія, що сталася напередодні Різдва Ранок Ceciлія Хейккіля видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170979407 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2022 |
| Жанр | Рассказ |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 36 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Цвет | Красный |
| Язык издания | Украинский |
| Вес | 300 г |
| Формат | |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ceciлія Хейккіля |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3-6 років |
| Краткое описание | Ниточка. Історія, що сталася напередодні Різдва. Ceciлія ХейккіляМаленький котик живе в картонній коробці. Щоб не так ме |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 215х215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴


