
Книга з наліпками Мій конверт секрет УЛА Зайчикова хатинка
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4820206650429
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гра "Мій конверт-секрет. Зайчикова хатинка" призначена для малюків від 3-х років. Вона спрямована на розвиток художнього мислення, уяви, дрібної моторики пальців. Гра полягає в тому, що дитина збирає пазл-картинку, за допомогою якої зможе розмалювати плакат та вклеїти кольорові наліпки.
Під час гри дитина:
- збере яскравий пазл-картинку за допомогою якої дитина розмалює плакат на власний смак,
- прочитає назви персонажів по складах та наклеїть наліпки з їхніми зображенннями,
- відчує себе справжнім казковим ілюстратором.
Комплект містить: плакат-розмальовка (61х40 см.), 40 пазлів (30,5х20,5 см.), 8 наліпок.
Готовий плакат стане окрасою кімнати і особистою гордістю дитини.
Книга з наліпками Мій конверт секрет УЛА Зайчикова хатинка видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Использование | Многоразовое |
| Материал | Картон |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл-раскраска |
| ISBN | 4820206650429 |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Гра "Мій конверт-секрет. Зайчикова хатинка" призначена для малюків від 3-х років. Вона спрямована на розвиток художнього |
| Серия | Мій конверт-секрет |
| Тип бумаги | картон, кольорова |
| Формат, розмір | 30,5×20,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


