
Усе для навчання лічби Роздавальний матеріал з математики від 3-х років. Ранок
400 ₴
- В наличии
- Код: 4823076378967
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Усе для навчання лічби. Роздавальний матеріал з математики для зайнять з дітьми.
- 3-6 років.
- Вивчаємо цифри, числа.
- Рахуємо предмети.
- Виконуємо математичні дії.
- Розв'язуємо задачі.
- Граємо в ігри.
- Проводимо час разом.
До набору входять:
- 108 карток із твердого картону
- 20 ігор
- 4 рівні складності
- інструкція з варіантами ігор.і
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4823076378967 |
| Вес | 30 г |
| Вид | Пособие |
| Год издания | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Демонстрационный материал |
| Возраст | 3-6 років |
| Тип обкладинки | коробка |
| Формат, розмір | 230х245х50 мм |
| Видавництво | Ранок/Наочні посібники |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Усе для навчання лічби. Роздавальний матеріал з математики для зайнять з дітьми.3-6 років.Вивчаємо цифри, числа.Рахуємо |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴












