
Читаємо по складах. Хитрий сніг. Рівень 2 Ранок Ірина Сонечко
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789667506933
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Читаємо по складах. Хитрий сніг. Рівень 2. Ірина Сонечко
Книжка «Читаємо по складах. Хитрий сніг» допоможе вашій дитині освоїти навички читання, а короткі веселі історії не втомлять маленького читача. На кожному розгорті ви знайдете одну історію, ілюстрацію до неї та QR-код, перейшовши за яким, можна послухати аудіоверсію історії. Таким чиним, дитина спершу навчатиметься читанню способом спостереження за допомогою аудіозапису, а згодом зможе читати самостійно.
Авторка всієї серії – відома українська дитяча письменниця і поетеса Ірина Сонечко.
Читаємо по складах. Хитрий сніг. Рівень 2 Ранок Ірина Сонечко видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 16 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 9789667506933 |
| Состояние | Новое |
| Вес | 100 г |
| Формат | |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2023 |
| Тип | Книга |
| Возраст | 5-7 рокiв |
| Серия | Читання: крок за кроком |
| Автор | Ірина Сонечко |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х210 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Краткое описание | Читаємо по складах. Хитрий сніг. Рівень 2. Ірина СонечкоКнижка «Читаємо по складах. Хитрий сніг» допоможе вашій дитині о |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


