
Читаємо по складах. Милий жук. Рівень 2 Ранок Ірина Сонечко
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789667506971
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Читаємо по складах. Милый жук. Рівень 2. Ірина Сонечко
Книжка «Читаємо по складах. Милий жук» допоможе вашій дитині освоїти навички читання, а короткі веселі історії не втомлять маленького читача. На кожному розгорті ви знайдете одну історію, ілюстрацію до неї та QR-код, перейшовши за яким, можна послухати аудіоверсію історії. Таким чиним, дитина спершу навчатиметься читанню способом спостереження за допомогою аудіозапису, а згодом зможе читати самостійно.
Авторка всієї серії – відома українська дитяча письменниця і поетеса Ірина Сонечко.
Читаємо по складах. Милий жук. Рівень 2 Ранок Ірина Сонечко видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789667506971 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ірина Сонечко |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5-7 рокiв |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Читаємо по складах. Милый жук. Рівень 2. Ірина СонечкоКнижка «Читаємо по складах. Милий жук» допоможе вашій дитині освої |
| Серия | Читання: крок за кроком |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х210 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


