
10 історій по складах. Спритна білка Ранок Каспарова Ю.В
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170984401
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Спритна білка. 10 історій по складах. Каспарова Ю.В.
"10 історій по складах" - серія цікавих книг з короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах дані крупним шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвивати нове вміння. Разом із цікавими історіями та добрими яскравими ілюстраціями дитина буде пізнавати навколишній світ, розвивати мислення, фантазію, почуття гумору і, звичайно ж, навички читання. Видання призначене для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
10 історій по складах. Спритна білка Ранок Каспарова Ю.В. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170984401 |
| Вес | 60 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение чтению |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2023 |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Каспарова Ю.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5-6 рокiв |
| Краткое описание | Спритна білка. 10 історій по складах. Каспарова Ю.В."10 історій по складах" - серія цікавих книг з короткими текстами дл |
| Серия | 10 історій по складах |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴




