
Твоя різдвяна пригода разом із Дорі та Ренді. Книжка-картинка Ранок Гурміндер Досанж, Джоні Досанж
330 ₴
- В наличии
- Код: 9786170982254
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Твоя різдвяна пригода разом із Дорі та Ренді. Книжка-картинка. Гурміндер Досанж, Джоні Досанж
Напередодні Різдва ельфійка Дорі отримує доручення від Санти: доставити подарунок для декого особливого. Дівчинка поспішає виконати завдання, але через негоду збивається зі шляху. Тим часом бешкетне оленя Ренді здогадується, що його подруга в біді, і вирушає на допомо- гу. Чи впорається Дорі з дорученням Санти залежить тепер тільки від оленяти… і трохи від різдвяного дива. Ця книжка стане чудовим подарунком на Різдво. Адже коли дитина впише своє ім’я в історію, вона автоматично стане її героєм.
Ілюстратор - Енн Бараташвілі
Перекладач - О. Ю. Барабаш
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170982254 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2023 |
| Жанр | Приключения |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 40 |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердая |
| Вес | 300 г |
| Формат | |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книжка-картинка |
| Возраст | 3-5 років |
| Автор | Гурміндер Досанж, Джоні Досанж |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 240х240 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Краткое описание | Твоя різдвяна пригода разом із Дорі та Ренді. Книжка-картинка. Гурміндер Досанж, Джоні ДосанжНапередодні Різдва ельфійка |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴


