
Альбом з малювання для дітей 5-го року життя Частина 2 Ранок серія ДИТИНА Панасюк І.С
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170914910
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Альбом з малювання. Для дитини 5-го року життя. Частина 2 Зима-Лето (серія ДИТИНА).
Навчальний посібник містить 18 тематичних занять, розроблених відповідно до вимог Програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років "Дитина". Тематика пов'язана із сезонними явищами природи, працею людей, традиціями української національної культури.
Альбом з малювання для дітей 5-го року життя Частина 2 Ранок серія ДИТИНА Панасюк І.С. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170914910 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 19 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Панасюк І.С |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5 рокiв |
| Краткое описание | Альбом з малювання. Для дитини 5-го року життя. Частина 2 Зима-Лето (серія ДИТИНА).Навчальний посібник містить 18 темати |
| Серия | Дитина |
| Тип | альбом-посібник |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 195х279 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


