
Книга з наліпками Знайди мене! На фермі УЛА
46 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175442210
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Знайди мене! — На фермі
Яскрава книжка-гра «Знайди мене. На фермі» допоможе дитині пригадати мешканців ферми, упізнати їх за особливими зовнішніми прикметами й наклеїти зображення кожного повністю. На кожній сторінці є додаткові цікаві завдання, у яких потрібно знайти й полічити різні елементи, відгадати тематичні загадки й навести пунктирні лінії-доріжки. Дрібні наліпки допоможуть розвинути фантазію і креативність.
- Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Книга з наліпками Знайди мене! На фермі УЛА видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175442210 |
| Вес | 82 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Знайди мене! — На ферміЯскрава книжка-гра «Знайди мене. На фермі» допоможе дитині пригадати мешканців ферми, упізнати їх |
| Серия | Знайди мене |
| Тип | Книга з наклейками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х305 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 46 ₴


