
Розвиваймо фантазію. Динозаври Торсiнг Шипарьова 100 яскравих наліпок
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175241448
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розвиваймо фантазію. Динозаври Шипарьова О.В.
Книга яскравих наліпок "Динозаври" спрямована на розвиток уяви та фантазії кожної дитини. Граючись з улюбленими персонажами, малюк не лише створюватиме незвичайну історію, а й покращуватиме дрібну моторику. Часто сама оповідка підказуватиме, яку власне наліпку слід шукати, або навпаки - дозволить проявити уяву та кмітливість і додати на сторінку наліпку на власний розсуд, таким чином створивши нову історію.
Розвиваймо фантазію. Динозаври Торсiнг Шипарьова 100 яскравих наліпок видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-524-144-8 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2023 |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Розвиваймо фантазію. Динозаври Шипарьова О.В.Книга яскравих наліпок "Динозаври" спрямована на розвиток уяви та фантазії |
| Серия | 100 яскравих наліпок |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 240х230 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


