
Наліпки дітлахам. Транспорт. Торсiнг Шипарьова
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175240199
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки дітлахам. Транспорт
Дітлахи обожнюють гратися різноманітними машинками. Книга "Транспорт" подарує багато щасливих усмішок вашому малюкові. За допомогою наліпок дитина власноруч створюватиме яскраві малюнки, а також виконуватиме завдання на розвиток уяви, фантазії, логіки та дрібної моторики.
Наліпки дітлахам. Транспорт. Торсiнг Шипарьова видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-524-019-9 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Наліпки дітлахам. ТранспортДітлахи обожнюють гратися різноманітними машинками. Книга "Транспорт" подарує багато щасливих |
| Серия | Наліпки дітлахам |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х230 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


