
Усе для навчання грамоти Роздавальний матеріал з мови та читання від 3-х років. Ранок
400 ₴
- В наличии
- Код: 4823076378974
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Усе для навчання грамоти Роздавальний матеріал з мови та читання.
До набору входять:
- 3-6 років.
- 108 карток із твердого картону
- 20 ігор
- 4 рівні складності
- інструкція з варіантами ігор.
Ви полумали, що тримаєте в руках посібник, який допоможе вашому малюку вивчити букви, звуки, навчитися вирізняти та розпізнавати їх, а також полегшить процес навчання читанню?
Ні, це не все. Цей роздавальний матеріал "Усе для навчання грамоти" перетворить процес навчання у цікаву захопливу гру, а значить заохотить дитину до розвитку та навчання.
З цим набором ваш малюк також:
- розширюватиме кругозір, збагачуватиме лексичний запас;
- розвиватиме дрібну моторику та логічне мислення;
- навчиться моделювати ігрову ситуацію, приймати обмірковані рішення, спокійно сприймати поразку;
- покращить пам'ять та спостережливість;
- розвиватиме посидючість, увагу, логічне мислення;
- помічатиме подібності та розбіжності;
- збагачуватиме словниковий запас;
- покращуватиме навички спілкування з дорослими та однолітками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4823076378974 |
| Вес | 30 г |
| Вид | Пособие |
| Год издания | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Демонстрационный материал |
| Возраст | 3-6 років |
| Тип обкладинки | коробка |
| Формат, розмір | 245х230х45 мм |
| Видавництво | Ранок/Наочні посібники |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Усе для навчання грамоти Роздавальний матеріал з мови та читання.До набору входять:3-6 років.108 карток із твердого карт |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴











