
Вивчаємо літери. Річний курс завдань від 4-х років АССА Нова школа для малят
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786178229429
- +380 (66) 292-54-64
Вивчаємо літери. Річний курс завдань
Завдяки посібнику «Вивчаємо літери. Річний курс завдань» дитина навчиться впізнавати і називати букви української абетки, а також отримає додаткові навички, а саме: сформує вміння виокремлювати перший і останній звуки у словах, підбирати слова на заданий звук, знаходити місце звука у словах, читати двобуквені склади і свої перші слова, складати за допомогою дорослих описові висловлювання, власні та сюжетні розповіді за змістом малюнків та за уявою. Закріпить навички утримувати олівець або фломастер, навчиться орієнтуватися на сторінці зошита та відпрацює початкові графічні навички, збагатить свій словниковий запас.
Посібник стане у пригоді батькам 4–5-річних дітей, вихователям дитячих садочків.
Чому варто придбати:
Збірка замінить значну кількість посібників для розвитку і протягом тривалого часу буде настільною книгою вашого малюка.
Вивчаємо літери. Річний курс завдань від 4-х років АССА Нова школа для малят видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-8229-42-9 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 4-5 рокiв |
| Краткое описание | Вивчаємо літери. Річний курс завданьЗавдяки посібнику «Вивчаємо літери. Річний курс завдань» дитина навчиться впізнавати |
| Серия | Нова школа для малят |
| Тип | посібник для дітей |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 85 ₴


