
Хімія. Комплексна підготовка до ЗНО/НМТ 2026 Березан, видавництво Підручники і посібники
365 ₴
- В наличии
- Код: 9789660742987
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплексна підготовка до ЗНО 2026 Хімія
«Хімія. Комплексна підготовка до ЗНО/НМТ 2026» — сучасний навчальний посібник, створений для школярів, абітурієнтів і вчителів.
У посібнику:
-
повний курс теорії з хімії у доступній формі;
-
приклади розв’язання задач різних типів;
-
вправи для самоконтролю;
-
тестові завдання у форматі НМТ та ЗНО;
-
пробні варіанти для перевірки знань.
Це універсальна книга, яка поєднує довідковий матеріал, задачник і тренажер. Вона допоможе систематизувати знання та якісно підготуватися до іспиту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 368 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 200 г |
| ISBN | 9789660742987 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посібник по ЗНО |
| Возраст | 11 клас |
| Серия | Підготовка до ЗНО |
| Автор | Березан О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Краткое описание | Комплексна підготовка до ЗНО 2024 ХіміяПосібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він мі |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 365 ₴


